Ekskursijas

Viens ir dzirdēt un lasīt, taču pavisam kas cits — izbaudīt un pārliecināties pašam, kā top slavenās konfektes “Gotiņa” un leģendārā “Krējuma pagale” un kā tā garšo, tikko gatavota! Tāpēc aicinām ģimenes, skolēnu grupas vai jebkuru kārumnieku, kam garšo konfekte “Gotiņa”, gardās un izzinošās ekskursijās uz vecāko joprojām darbojošos konfekšu “Gotiņa” fabriku visā Ziemeļeiropā — SKRĪVERU PĀRTIKAS KOMBINĀTU!

Ciemošanās mūsu fabrikā ir lieliska iespēja sajust vēstures elpu un bērnības garšu vietā, kur konfektes “Gotiņa” top jau sešdesmit piecus gadus. Tāpat ikvienam saldummīlim garšos mūsu sendienu gardumi — leģendarā “Krējuma pagale” un šerbets “Purenīte”.

Ekskursija ir lieliska iespēja plašās telpās izzināt uzņēmuma vēstures līkločus, apskatīt konfekšu “Gotiņa” papīrīšu kolekcijas un sendienu darbarīkus. Mūsu viesi tiek cienāti ar gardajām konfektēm .Demonstrējam un apmācām viesus ietīt un sasaiņot savas konfektes līdzņemšanai un, kad konfekšu tīšanas prasmes apgūtas, tikt pie sertifikāta, kas to apliecina! Pie mums ir interesanti gan bērniem, gan skolēniem, kā arī ģimenēm un senioriem.

Senioriem vairāk patīk gremdēties vēstures liecībās, jo mūsu uzņēmums savā laikā ražoja ne tikai konfektes, bet limonādi un dažādus konservus — tā laika liecības mums saglabājušās pilnībā. Bērniem lielākoties prieku sagādā darbošanās — konfekšu tīšana, vidusskolēniem vairāk tiek stāstīts par uzņēmumu, ražošanu mūsdienās, kas balstīts uz sendienu receptēm un procesiem. Taču jebkuram — gan lielam, gan mazam — vislielāko prieku sagādā mūsu ražoto konfekšu degustācija!

 

Ekskursiju cenas:

Apmeklētāju skaits līdz 10 personām - 60 EUR ( minimālā maksa) 

Apmeklētāju  skaits  no 11 līdz 20 personām  - 6 EUR /personai

Apmeklētāju  skaits  no 21 līdz 40 personām un vairāk - 5 EUR /personai

Bērniem līdz 4 gadiem piedalīšanās ekskursijā bez maksas ! 

 

Ekskursiju cenā iekļauta;konfekšu Gotiņa degustācijas , vēsturisks Kombināta pārstāvja Gotiņu ražošanas stāstījums un paraugdemonstrējums, konfekšu Gotiņa ietīšana (6 konfektes  līdzņemšanai, iepakojums), sertifikāts par prasmju apgūšanu! 

Ekskursijas ilgums ~ 1 h