Ekskursijas Skrīveru Pārtikas Kombinātā

Viens ir dzirdēt un lasīt, taču pavisam kas cits - izbaudīt un pārliecināties pašam - kā top visu iemīļotās Skrīveru Gotiņas! Tādēļ aicinām ģimenes, skolēnu grupas vai jebkuru kārumnieku uz gardu un izzinošu ekskursiju vecākajā konfekšu “Gotiņa” fabrikā visā Ziemeļeiropā - Skrīveru Pārtikas Kombinātu!

Ciemošanās mūsu fabrikā ir lieliska iespēja sajust vēstures elpu un bērnības garšu vietā, kur konfektes “Gotiņa” top jau sešdesmit septiņus gadus! Tāpat, ikvienam saldummīlim būs iespēja nogaršot arī mūsu jaunumus. Vai zini, ka ražojam arī vegāniskās Gotiņas?

REZERVĒ JAU TAGAD!

Ekskursija ir lieliska iespēja izzināt uzņēmuma vēstures līkločus, apskatīt konfekšu papīrīšu kolekciju un iepazīties ar sendienu darbarīkiem.

Piedāvājam degustāciju, kam seko konfekšu tīšanas meistarklase. Notiek paraugdemonstrējumi un apmācības, lai katrs varētu iesaiņot savas īpašās konfektes līdzņemšanai.

Kad tīšanas prasmes apgūtas, tam par apliecinājumu, katram tiek izsniegts sertifikāts! Ciemos gaidīsim gan bērnus, gan skolēnus, darba kolektīvus, ģimenes un seniorus! Interesanti būs ikvienam!

Ekskursija-Skriveru-Gotina10.jpg__PID:0394d2f4-43a0-4258-bb54-63dede558827

Senioriem vairāk patīk gremdēties vēstures liecībās, jo mūsu uzņēmums savā laikā ražoja ne tikai konfektes, bet arī limonādi un dažādus konservus - tā laika liecības saglabājušās mūsu muzejā.

Bērniem, lielākoties, prieku sagādā darbošanās - konfekšu tīšana, taču vidusskolēniem vairāk tiek stāstīts par uzņēmumu un ražošanas procesiem. Taču jebkuram - gan lielam, gan mazam - vislielāko prieku sagādā mūsu ražoto konfekšu degustācija!

Piedaloties ekskursijā, tu...

dzirdēsi par vēsturi

Īss papildteksts

degustēsi konfektes

Īss papildteksts

mācīsies tās ietīt

Īss papildteksts

Cenrādis

60€

līdz 10 personām

6€/pers.

11-20 personām

5€/pers.

21-60 personām