Viens ir dzirdēt un lasīt, taču pavisam kas cits — izbaudīt un pārliecināties pašam, kā top slavenās konfektes “Gotiņa” un leģendārā “Krējuma pagale” un kā tā garšo, tikko gatavota! Tāpēc aicinām ģimenes, skolēnu grupas vai jebkuru kārumnieku, kam garšo konfekte “Gotiņa”, gardās un izzinošās ekskursijās uz vecāko joprojām darbojošos konfekšu “Gotiņa” fabriku visā Ziemeļeiropā — SKRĪVERU PĀRTIKAS KOMBINĀTU!

Ciemošanās mūsu fabrikā ir lieliska iespēja sajust vēstures elpu un bērnības garšu vietā, kur konfektes “Gotiņa” top jau sešdesmit gadus. Tāpat ikvienam saldummīlim garšos mūsu sendienu gardumi — leģendarā “Krējuma pagale” un šerbets “Purenīte”.

Ekskursija ir lieliska iespēja plašās telpās izzināt uzņēmuma vēstures līkločus, apskatīt konfekšu “Gotiņa” papīrīšu kolekcijas un sendienu darbarīkus. Mūsu viesi tiek cienāti ar ekskluzīvajām “Gotiņām” “kažociņā”’ vai “Krējuma pagales” bumbām. Kad krietni baudīti saldumi, tieši laikā veldzēties ar lauku dzērienu, kas arī radīts turpat ražotnē. Demonstrējam un apmācām viesus ietīt un sasaiņot savas konfektes līdzņemšanai un, kad konfekšu tīšanas prasmes apgūtas, tikt pie sertifikāta, kas to apliecina! Pie mums ir interesanti gan bērniem, gan skolēniem, kā arī ģimenēm un senioriem.

Senioriem vairāk patīk gremdēties vēstures liecībās, jo mūsu uzņēmums savā laikā ražoja ne tikai konfektes, bet limonādi un dažādus konservus — tā laika liecības mums saglabājušās pilnībā. Bērniem lielākoties prieku sagādā darbošanās — konfekšu tīšana, vidusskolēniem vairāk tiek stāstīts par uzņēmumu, ražošanu mūsdienās, kas balstīts uz sendienu receptēm un procesiem. Taču jebkuram — gan lielam, gan mazam — vislielāko prieku sagādā mūsu ražoto konfekšu degustācija!

Mūsu fabrikas veikaliņā var iegādāties tikko

Pie mums var braukt gan divatā, gan grupās līdz pat 70 cilvēkiem. Pie uzņēmuma ir plašs stāvlaukums un vieta, kur notiesāt līdzpaņemtās sviestmaizes. Blakus Dīvajas upītei, kas turpat netālu ietek Daugavā!

Ekskursijas maksa grupai no 15 cilvēkiem — 3 EUR,

no 6 līdz 15 cilvēkiem — 4 EUR.

Minimālā maksa – 20 EUR

Tālrunis informācijai un ekskursiju pieteikšanai 28685600

vai e-pasts skriveru.kombinats@gmail.com

Close Menu
×
×

Cart